Byt, 3+1

Stylový renovovaný byt s dobovou atmosférou se nachází v klidné boční ulici v samém centru pár kroků od Žofína a Národního divadla.

Dispozice bytu v 5. podlaží neorenesančního domu s výtahem se skládá ze západně orientovaného obývacího pokoje a západní ložnice (momentálně využívané jako pracovna), východní ložnice (s koupelnou), kuchyně s balkonem do vnitrobloku, hlavní koupelny (s vanou), samostatné toalety a vstupní haly.

K důstojnému stylu přispívají dubové parkety, repasovaná původní špaletová okna a původní dvoukřídlé dveře. Současné trendy představují nenápadné úložné prostory, energeticky úsporný bojler Ariston nejvyšší řady, plynový kotel Ariston s digitálním termostatem nebo koupelnové odsávání vzduchových par s dálkovým ovládáním. Kuchyň je plně vybavena vestavnými spotřebiči. V případě dohody je možné ponechat interiérové vybavení. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Parkování před domem v modré zóně pro rezidenty.

Prestižní lokalita v blízkosti mnoha historických a kulturních památek nabízí vše potřebné v pěším dosahu nebo krátké vzdálenosti MHD. Pár kroků od domu jsou zastávky tramvají Národní divadlo a Myslíkova. Okolí vyniká množstvím restaurací a kaváren nebo nákupních možností od malých obchůdků přes tradiční Havelské tržiště až po obchodní centra například u stanice metra Národní třída. V těsné blízkosti fungují také školy: mateřská, základní i střední a gymnázium.

Interiér 83 m2, balkon 1 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26667
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Balkón
  1 m²
 • Celková plocha
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.