Byt, 3+kk

Designový byt od renomovaného interiérového studia Design by Donlić ve 2. patře rekonstruovaného klasického prvorepublikového činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v klidné ulici jen pár minut chůze k Vítkovu či Riegrovým sadům, v blízkosti centra a Hlavního i Masarykova nádraží.

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na jižně orientovaný balkón s výhledem do upraveného vnitrobloku, 2 ložnice orientované na sever do klidné jednosměrné ulice, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, podlahové vytápění v koupelně, dřevěná špaletová okna a eurookna, vestavěné skříně s množstvím úložných prostor, alarm s možností napojení na PCO. Centrální plynová kotelna v domě.

Byt se nachází 2 minuty chůze k zastávce tramvaje, jednu zastávku ke stanici metra Hlavní nádraží (trasa C) a dvě zastávky na metro Náměstí republiky (trasa B). Do centra města dojedete autem a MHD za 5 minut, pěšky dojdete za 15 minut. V okolí je mnoho restaurací a obchodů.

Byt je pronajat do února 2021.

Interiér 98,3 m2, balkón 9,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26488
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Balkón
  9 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.