Byt 3 + kk, 2.NP, 2.04

Moderní byt 3+kk s balkonem situovaný ve druhém podlaží novostavby bytového domu navržené italským architektem Porcellinim ve velmi vysokém standardu a s ideálním umístěním v mírném slunném svahu zajistí to nejpohodlnější bydlení s příjemnými výhledy do zeleně.

Dispoziční řešení bytu se vyznačuje funkčností, velkorysou plochou a praktickými úložnými prostory. Interiér tvoří vstupní chodba navazující na obývací pokoj s kuchyní a vstupem na balkon, dvě ložnice, samostatná toaleta a koupena s vanou i sprchovým koutem. Elegantní společné prostory poskytnou recepci, dále také místnost pro uložení kol a dětských kočárků.

Interiér bude vybaven dřevěnými lamelovými podlahami, velkoformátovou dlažbou, hliníkovými okny s termoizolačními trojskly, bezpečnostními vstupními ocelovými dveřmi, dřevěnými interiérovými dveřmi, inteligentním ovládáním LED osvětlení a sanitou značek Grohe, Villeroy & Boch nebo KALDEWEI. Chlazení je zajištěno pomocí centrálních cirkulačních jednotek v podhledech předsíní a chodeb bytů. Cena zahrnuje 1 garážové parkovací stání.

Oblast Hřebenky patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v Praze jak pro svůj klid díky minimálnímu dopravnímu vytížení, tak okamžitého dosahu samého centra Prahy s veškerými službami. Za zmínku stojí rychlý dojezd k několika prestižním mezinárodním školám v Praze 6 nebo široká možnost volnočasových aktivit například v parku Ladronka a Petřín. Lokalita dále umožňuje snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň či Karlovy Vary.

Interiér 91,01 m2, balkon 8,68 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26421
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Balkón
  9 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.