Byt 3 + kk, 2.NP, B7

Jihovýchodně orientovaný byt 3+kk s balkonem ve 2. podlaží nově vznikající residence nabízející krásné výhledy na Prahu včetně dominant jako Žižkovská věž či Pražský hrad. Klidná rezidenční lokalita plná zeleně a nadosah veškeré občanské vybavenosti včetně nedaleké stanice metra nebo širokých možností volnočasových aktivit.

Interiér tohoto bytu zahrnuje předsíň s prostorem pro vestavěné skříně, otevřený koncept obývacího pokoje, kuchyně a jídelny se vstupem na balkon, dvě ložnice, koupelnu s vanou a toaletou, druhou samostatnou toaletu a komoru. K bytu náleží taktéž sklep, parkovací stání v podzemní garáži je možno zakoupit za příplatek.
Mezi vybavení patří velkoformátová keramická dlažba a obklady, laminátové plovoucí podlahy, dřevěná euro okna se zvýšeným zvukovým útlumem, příprava pro předokenní žaluzie, protipožární vstupní dveře, sanita značek Villeroy & Boch a Grohe, příprava pro kuchyňskou linku a domácí videotelefon.

Rezidence se nachází v lokalitě poskytující klid, současně však také výbornou dopravní obslužnost s možností rychlého napojení na Pražský okruh, dále autobusovou zastávku a stanici metra Ládví jen 10 minut chůze od domu. Pár kroků je vzdálena usedlost Mazanka s nově připravovaným kulturním a společenským centrem. Mateřská a základní škola je k dispozici už do 12 minut chůze.

Interiér: čistá plocha 97,6 m2, celková plocha 103 m2, balkón 8,5 m2, sklep 1,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26066
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Balkón
  9 m²
 • Celková plocha
  112 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.