Byt, 3+kk

Moderní byt s terasou a balkonem se nachází v posledním, 6. podlaží právě dokončeného rezidenčního projektu inspirovaného německým funkcionalismem. Novostavba stojí v naprosto klidné ulici na rozhraní Smíchova a Radlic, nedaleko tichých parků, rozlehlého lesoparku Dívčí hrady i městským životem tepajícího místa Anděl.

Dispozice je tvořena obývacím pokojem s přípravou pro kuchyňskou linku a vstupem na jižně orientovaný balkon, dvěma ložnicemi s přilehlou příjemně stinnou velkou terasou do vnitrobloku, dále koupelnou (s vanou a WC), samostatnou toaletou a vstupní chodbou s prostorem na vestavnou skříň.

Standardy vybavení zahrnují vinylové podlahy EKO FLOOR EXPERT, keramické obklady a dlažbu, dřevěná eurookna v provedení antracit, dýhované interiérové dveře a bezpečnostní protipožární vstupní dveře (tř. III), podlahové vytápění (zdrojem tepla centrální kotelna v domě), sanitární zařízení Villeroy & Boch a Grohe, videotelefon, venkovní zásuvky pro terasu a balkon nebo přípravu pro EZS. Příčky jsou zděné. Kupní cena zahrnuje sklep, k bytu je možné dokoupit až dvě garážová stání (k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily).

Rezidence je výhodně situovaná v lokalitě se skvělou občanskou vybaveností a velmi dobrou dopravní obslužností, včetně rychlého dosahu centra či napojení na Jižní spojku a Pražský okruh. Pár minut chůze od bytu se nachází vlakové nádraží se stanicí metra linky B, téměř za rohem pak zastávky tramvají a autobusů. Obchodně-zábavní a business centrum Anděl je vzdáleno 5 minut tramvají. Procházkou přes železniční most lze dojít až na oblíbenou Náplavku a k Vyšehradu. Smíchov nabízí také celou řadu restaurací, kaváren či moderních galerií.

Podlahová plocha 78,7 m2, terasa 21,6 m2, balkon 6,1 m2, sklep 1,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24342
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Terasa
  22 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.