Byt, 2+kk

Byt 2+kk po kompletní rekonstrukci ve 3. patře činžovního domu s výtahem, situovaného mezi parky Parukářka a Vrch Vítkov, na místě s výbornou dopravní dostupností do centra a kompletní občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Interiér bytu je tvořen obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a předsíní. K vybavení patří masivní dřevěná prkna na podlaze, keramická dlažba a obklady, plastová okna. Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2013. Byt je orientován na západ do klidného vnitrobloku. Kupní cena zahrnuje sklep.

V pěší vzdálenosti jsou mateřské i základní školy, tři rozlehlé parky, sportoviště, veškerá občanská vybavenost a MHD (tramvaj, autobus, 6 minut na metro A/B/C).

Měsíční poplatky za služby v domě 2 000 Kč.
Interiér 48,6 m2, sklep 3 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23583
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.