Byt, 3+kk

Stylový moderní byt s nádherným výhledem na město v 6. patře nově zrekonstruovaného funkcionalistického domu s výtahem, 24 hodinovou recepcí a podzemními garážemi. Klidná ulice v atraktivní lokalitě nedaleko parku Stromovka a Letenských sadů.

Dispozice zahrnuje na východ orientovaný obývací pokoj s jídelnou a kuchyňskou linkou, 2 západně orientované ložnice s okny do tichého dvora, koupelnu se sprchou, masážní vanou, toaletou a dvěma umyvadly, samostatnou toaletu, komoru a halu. Vzdušnost celého bytu podporují skleněné posuvné dveře a velká okna.

K vybavení patří dřevěné podlahy a keramická dlažba, dřevěná okna, moderní kuchyňská linka se spotřebiči Miele a Liebherr vč. drtiče odpadu a s pracovní deskou z umělého kamene, koupelna s vyhřívanou podlahou a zařizovacími předměty Villeroy&Boch a Zazzeri Moon, sound systém 5.1, trezor. V domě je k dispozici společný sklep a místnost pro uschování pneumatik.

Atraktivní a vyhledávaná lokalita v těsném sousedství největšího pražského parku, s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra. Hned za rohem se nachází mateřská a základní škola, několik hřišť, fitness centrum, četné restaurace, kavárny, cukrárny či obchody s delikatesami. Autobusové a tramvajové zastávky v pěším dosahu (5 minut).

Interiér 123,59 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23116
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.