Byt, 3+kk

V osobitém stylu kompletně nákladně vybavený byt ve 2. nadzemním podlaží plně zrenovované rezidence s výtahem a dobře udržovanými společnými prostory. Ideální lokalita v historickém centru Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí a prestižní Pařížské ulice.

Interiér bytu je tvořen velkorysým obývacím pokojem (cca 71 m2) s kuchyní, jídelním prostorem a 5 velkými okny, dále 2 ložnicemi, 1 en-suite a 1 sdílenou koupelnou a vstupní halou.
Vysoký standard vybavení zahrnuje klimatizaci ve všech pokojích, nové parketové podlahy, velkoformátové kamenné obklady a dlažbu, velká špaletová okna, na míru vyrobenou kuchyni se spotřebiči Siemens, nábytek Fendi Casa, Ipe Cavalli a Visionnaire, stěnové topení z centrální kotelny v domě. Kupní cena zahrnuje veškerý nábytek a vybavení vyobrazené na fotografiích. Rekonstrukce bytu proběhla v roce 2012.

Prestižní lokalita v srdci staré Prahy, s dobrou dopravní obslužností včetně blízkých stanic metra. V pěším dosahu se kromě četných luxusních obchodů a butiků nachází také nábřeží Vltavy s výhledem na panorama Hradčan nebo Letenské sady.

Interiér 135,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22589
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.