Byt, 4+kk

Prostorný byt s vysokými stropy v 1. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem ve vyhledávané rezidenční lokalitě na Vinohradech. Klidná ulice nedaleko náměstí Míru se stanicí metra a bohatou vybaveností v okolí.

Byt se skládá z obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, 3 ložnic (každá s vestavěnou skříní), 2 koupelen (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), 2 toalet, šatny, prádelny a prostorné vstupní haly.
K vybavení patří dubové parkety a dlažba, velká špaletová okna, zabudovaná stropní světla, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, domácí vrátný. Kupní cena zahrnuje sklep. V domě je kamerový systém napojený na bezpečností agenturu.

Vysoce žádaná lokalita 3 minuty chůze od nejkrásnějšího pražského náměstí, stanice metra (linka A) a rozlehlého parku s výhledem na panorama Vršovic.

Interiér 118 m2, sklep.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22369
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  118 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.