Byt, 4+kk

S citem pro detail kompletně zrenovovaný a nově elegantně zařízený byt v 5. nadzemním podlaží činžovního domu po celkové renovaci, který se nachází ve vyhledávané části Prahy 10 - Vinohrady, 5 minut chůze od metra na náměstí Jiřího z Poděbrad a v pěším dosahu Riegrových sadů.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s novou, plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a třemi velkými okny, 3 ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta, šatna a vstupní hala. Byt je světlý, vzdušný a má velké množství prakticky řešených úložných prostor.
K vybavení patří dřevěné plovoucí podlahy, keramické obklady, nová okna s izolačními trojskly a obkladem špalet, nové dřevěné kazetové dveře včetně obložkových zárubní a dřevěné obklady topení a stěn, plně vybavená kuchyně s žulovou pracovní deskou, dešťová sprcha a elektrické podlahové vytápění v koupelně, designové osvětlení, alarm, individuální plynový kotel. Byt je částečně vybaven novým nábytkem, kuchyň, šatna, vestavěné skříně a obklady byly vyrobeny na míru. V domě je výtah.

Rezidenční lokalita s výbornou dostupností do centra a kompletní občanskou vybaveností. V bezprostředním okolí se nachází množství kvalitních restaurací a kaváren, parky, školky a školy. Pouhé 2 zastávky tramvají od nákupního a zábavního centra Atrium Flora s kinem IMAX.

Kupní cena zahrnuje veškerý nábytek a vybavení vyobrazené na fotografiích.
Možnost dokoupení garážového parkovacího stání v blízké rezidenci Korunní dvůr za 600 000 Kč.
Interiér 111,42 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22019
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  111 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.