Byt, 2+1

Elegantní byt s mnoha zachovalými původními prvky ve 2. nadzemním podlaží činžovního domu po kompletní rekonstrukci, který se nachází na prestižní adrese v centru Prahy, přímo u stanice metra Staroměstská a jen pár kroků od nábřeží.

Dispozice bytu nabízí obývací pokoj s velkým arkýřovým oknem, samostatnou kuchyni, ložnici, koupelnu, toaletu, komoru a předsíň. Možnost přesunout kuchyňskou linku do obýváku a vytvořit tak byt o dispozici 3+kk.
K vybavení patří původní zachovalé parkety, velká špaletová okna a původní dřevěné dveře s mosazným kováním, ozdobné štuky, vysoké stropy, plynový kotel. Kuchyně, koupelna a toaleta jsou vhodné k renovaci. Výtah je do mezipatra.

Vysoce atraktivní a žádaná lokalita v centru města, v bezprostřední blízkosti metra a veškerými službami v místě. Nedaleké ulice Dlouhá a Pařížská nabízí množství značkových obchodů, butiků, kvalitních lahůdkářství či populárních barů a restaurací.

Interiér 85,33 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21892
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.