Byt, 3+1

Západně orientovaný byt 3+1 s velkými okny a vysokými stropy je umístěn ve 2. nadzemním podlaží činžovního domu, který se nachází v těsném sousedství Riegrových sadů, v příjemné rezidenční lokalitě na rozhraní Vinohrad a Žižkova jen 10 minut chůze od metra na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Interiér bytu se skládá z obývacího pokoje, samostatné kuchyně s jídelnou, 2 ložnic, koupelny s vanou, toaletou a bidetem, komory a předsíně. Obývácí pokoj, kuchyň a hlavní ložnice jsou orientovány na západ do ulice, druhá ložnice na východ do klidného opraveného vnitrobloku.
Vybavení zahrnuje dřevěné parkety v obýváku a masivní drěvěnou podlahu ze smrkových prken v ložnicích, špaletová okna, masivní smrkové obložky a zárubně, zděné příčky s kvalitní sádrovou omítkou, vestavěné skříně, radiátory Radik, plynový kotel Junkers. Podlahy a původní špaletová okna jsou vhodná k renovaci. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, při níž byly instalovány nové rozvody a kompletně opraveny sklepní prostory a dvůr.

Plná občanská vybavenost v místě. V okolí se nachází dva parky, množství kaváren a restaurací, dětská hřiště, školka, škola, gymnázium, krytý plavecký bazén, nemocnice.

Interiér 79 m2

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21752
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 881 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.