Byt 3 + kk, 1.NP, jednotka B1.2.

Nadstandardně vybavený byt se zahradou poskytující úchvatné výhledy na panorama Prahy je situovaný v 1. nadzemním podlaží moderní novostavby s podzemním parkováním. Klidná ulice sousedící s rozlehlým lesoparkem, jen pár kroků od zastávky autobusu a odtud 3 minuty na metro Prosek.

Vybavení zahrnuje systém inteligentního řízení domácnosti Kobra, s možností individuálního nastavení vytápění, chlazení společenského prostoru nebo simulace osvětlení v době nepřítomnosti majitele, dřevěné podlahy a kamenné obklady, bezspárovou dlažbu a obklady a podlahové vytápění v koupelnách, velkoplošná dřevěná okna s bezrámovým zasklením, klimatizaci, LED diodové osvětlení a přípravu pro audiosystém v obývacím pokoji. V ceně bytu je zahrnuta kompletně kvalitně vybavená kuchyňská linka v atraktivním bílém designu se spotřebiči Siemens, a to včetně vestavěné chladničky na víno. K dalšímu příslušenství patří například příprava pro trezor, elektronické zámky se čtečkou, kamerový systém, EZS, opticko-kouřový a teplotní hlásič nebo zátopová čidla pro případ poruchy domácích spotřebičů. Kupní cena každého bytu zahrnuje 1 garážové parkovací stání a sklep, přičemž parkovací podlaží je přímo propojeno s obytnými patry výtahem. Možnost dokoupení dalšího stání za příplatek.

Dům je situován v klidné a zelené části Prahy 9 s výborným spojením na metro, v dochozí vzdálenosti školky, základní školy a gymnázia.

Interiér 93,62 m2, lodžie a dvorek 20,46 m2, zahrada 45 m2, sklep 2,7 m2.

Byty jsou plně dokončeny a připraveny k nastěhování.
Pro více informací prosím navštivte oficiální stránky projektu Střížkovské výhledy.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20993
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  114 m²
 • Zahrada
  45 m²
 • Parkování
  2 garážová parkovací stání zahrnuta v ceně
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.