Byt, 1+kk

Jižně orientovaný studiový byt se zimní zahradou, garáží a sklepem se nachází ve 4. patře moderního bytového domu s výtahem, jen pár kroků od parku Mrázovka a v rychlém dosahu metra a Obchodního centra Nový Smíchov na Andělu.

Interiér studia je tvořen otevřeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní, z něhož je přístup na zimní zahradu s výhledem na okolní střechy, koupelny s vanou a toaletou a předsíně. Byt je vybaven dřevěnými podlahami a dřevěnými eurookny, vytápění je centrální. Kupní cena zahrnuje garážové stání v objektu a sklep.

Oblíbená rezidenční lokalita s plnou občanskou vybaveností a perfektním spojením MHD do centra nabízí dostatek sportovního i kulturního vyžití díky blízkým parkům, fitness centrům nebo kinům na Andělu.

Interiér 63 m2, sklep 1,65 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19397
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Parkování
  1 garáž. stání v objektu
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.