Byt 3 + kk, 4.NP, B2. 04. 06

Útulný byt s balkonem je situován ve 4.NP netradičně koncipovaného nově vznikajícího projektu s podzemní garáží, který se nachází kousek od Vyšehradu i vltavského nábřeží, v klidné ulici ve vyhledávané rezidenční čtvrti Prahy 4 – Podolí. Příjemné bydlení v malé, útulné rezidenci od renomovaného architektonického studia, která nabízí i další jednotky o dispozicích od 1+kk po 5+kk.

Dispozice bytu nabízí otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a balkonem, 2 ložnice, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a centrální halu.
Všechny apartmány jsou vybaveny ve vysokém standardu – dřevěná podlaha z běleného dubu, velkoformátová dřevěná okna, zásuvné či bezfalcové dřevěné interiérové dveře, koupelnové zařizovací předměty Laufen, Grohe a Hüppe.

Projekt se nachází ve vyhledávané rezidenční lokalitě s plnou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra díky blízkým zastávkám MHD (5 minut pěšky na zastávky tramvají a autobusů Podolská vodárna). V okolí najdeme mateřskou i základní školu, plavecký bazén a venkovní koupaliště, tenisové kurty, agility park, veslařský klub, golfové hřiště v sousedních Hodkovičkách, kavárny, restaurace či park přímo navazující na vyšehradské zahrady.

Pro aktuální přehled volných bytových jednotek prosím kontaktujte kancelář.

Interiér 76,32 m2 + balkon 5,59 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19225
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  82 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.