Byt, 4+kk

Exkluzivní mezonetový byt v rekonstrukci s balkonem a terasou, situovaný ve 4. a 5. patře rezidenční budovy procházející kompletní renovací, v příjemné jednosměrné ulici v těsném sousedství parku Stromovka, 3 minuty chůze od zastávky tramvají.

V první úrovni bytu se nachází 3 ložnice (hlavní s en-suite koupelnou a balkonem), druhá koupelna, předsíň a komora. Z haly se dostaneme po schodech do druhé úrovně, která je tvořena otevřeným vzdušným konceptem obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, na niž navazuje prostorná, západně orientovaná terasa.
Byt bude vybaven ve vysokém standardu masivními dřevěnými podlahami, velkoformátovou kalibrovanou dlažbou, dřevěnými a hliníkovými okny s izolačními trojskly (francouzská v obývacím pokoji), dřevěnými interiérovými dveřmi, koupelnovými zařizovacími předměty značek Laufen, Riho a Hansgrohe a přípravou pro chladící systém v obytných místnostech. Vytápění bude zajišťovat kombinovaný plynový kotel.

Možnost zakoupení garážového parkovacího stání v 50m vzdálené budově za 850 000 Kč.

Atraktivní a oblíbená lokalita v sousedství parku Stromovka, s výborným dopravním spojením do centra a veškerou občanskou vybaveností v místě. Nedaleko se nachází kavárny, restaurace, supermarket, mateřské a základní školy, sportovní hala.

Plánované dokončení bytu je v září 2015.

Interiér 146 m2, balkon 4,80 m2, terasa 15,70 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19200
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  146 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  166 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.