Byt, 2+kk

Byt po rekonstrukci 2+kk ve 2. patře kompletně opraveného domu na Praze 4, v těsném sousedství parku Jezerka a 2 minuty chůze od zastávek autobusů a tramvají.

Dispozice nabízí obývací pokoj, 1 ložnici, chodbu, plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchou a samostatnou toaletu. K vybavení patří plastová okna, bezpečnostní dveře, vestavěná skříň, plynový kotel na topení a ohřev vody. Cena zahrnuje vyzděný sklep s bezpečnostní mříží, je zde rovněž možnost koupě garážového parkovacího stání situovaného 100 m od objektu.

Lze propojit se sousední bytovou jednotkou.

Lokalita s plnou občanskou vybaveností a v rychlém dosahu centra. V okolí se nacházejí mateřské, základní i střední školy, parky, restaurace, obchody (5 minut autobusem od OC Arkády Pankrác).

Interiér 48,2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18876
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.