Byt, 2+1

Útulný byt nacházející se ve 3. nadzemním podlaží činžovního domu s novým výtahem v rezidenční části Vršovic nedaleko náměstí Svatopluka Čecha a Heroldových sadů a tramvajovou zastávkou pár kroků od domu.

Dispozici tvoří malá předsíň, světlý obývací pokoj, samostatná kuchyň, dále ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta s umyvadlem. Vybavení bytu zahrnuje plovoucí podlahu, nová dřevěná eurookna s orientací na západ, elektrický zásobníkový závěsný ohřívač vody a úsporné plynové vafky. V celém domě jsou nové plynové rozvody, stoupačky a elektroinstalace. Koupelna je určená k rekonstrukci. Charakter dotváří původní dřevěné dveře a obložky.

Byt se nachází v příjemné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v dosahu (základní školy, gymnázium, obchody, pošta, sportovní hala, restaurace). Velmi dobré spojení do centra díky tramvajovým spojům.

Interiér 65 m2. K bytu náleží sklepní kóje.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18003
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.