Byt, 2+kk

Vzdušný, kvalitně zpracovaný byt se zahradou a terasou s nádhernými panoramatickými výhledy na město včetně Pražského hradu, nacházející se v komorní rezidenci v exkluzivní rezidenční části Prahy 6 Hanspaulka.

Interiér bytu nabídne vstupní halu s prostorem pro vestavěné skříně, velký obývací pokoj s kuchyní se vstupem na terasu a zahradu, dále ložnici a koupelnu s vanou, přičemž budoucí majitel si může před dokončením zvolit dispoziční řešení bytu včetně kvalitních nadstandardních materiálů.
Nadstandardní vybavení bytu zahrnuje autonomní rekuperaci vzduchu, dřevohliníková okna s izolačním trojsklem a elektricky ovládanými žaluziemi, bezfalcové interiérové dveře na míru o světlé výšce 2,2 metru, koupelnovou sanitu a zařizovací předměty značek Catalano, Porcelanosa, vytápění a chlazení dvěma společnými tepelnými čerpadly a plynovým kotlem, závlahový systém s akumulací dešťové vody na zahradě. Dům je střežen kamerovým systémem, se záznamovým serverem na místě. K bytu náleží 1 garážové stání v podzemní části domu a sklep.

Moderní rezidence (v energetické třídě A) je umístěna na vyvýšeném místě, které poskytuje krásné výhledy a současně její citlivé zasazení do okolní klasické vilové zástavby a nadčasový design působí elegantně a přirozeně. Tradiční a velmi žádaná lokalita Hanspaulky svým rezidentům nabízí dostatek zeleně a klidu, přitom na dosah centra i letiště.

Interiér 78,4 m2, terasa 85,3 m2, sklep 5,1 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17787
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  79 m²
 • Terasa
  85 m²
 • Celková plocha
  164 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.