Byt, 2+kk

Kompletně zařízený klasický vinohradský byt s vysokými stropy se nachází ve 2. nadzemním podlaží renovované secesní budovy s výtahem v klidné části Vinohrad, pouhých 5 minut chůze nebo jednu zastávku tramvají od stanice metra Náměstí Míru.

Dispozice bytu nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a třemi okny, 1 ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní halu s vestavěnými skříněmi.
Vybavení zahrnuje parkety a dlažbu, dvoukřídlové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, domácího vrátného. Možnost pronájmu parkovacího stání v garážích 50 m od budovy (negarantováno).

Vyhledávaná rezidenční lokalita s plnou občanskou vybaveností a výbornou dostupností MHD. V dochozí vzdálenosti parku Gröbovka, divadla Na Vinohradech, četných restaurací a kaváren.

Interiér 82 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16281
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.