Byt, 2+kk

Moderní klimatizovaný byt se saunou ve 4. patře malého činžovního domu z konce 19. století po kompletní rekonstrukci v atraktivní lokalitě Smíchova, s možností dokoupení dvou garážových stání.

Interiér bytu nabízí velký obývací pokoj se sezením pro deset osob, s 3,6 m vysokým stropem, velkými ateliérovými okny a přípravnou pro krb. Obývací pokoj je propojen s jídelnou pro 6 osob a moderní, plně vybavenou kuchyní. Ložnice s vestavěnými skříněmi orientovaná do dvora, 2 koupelny, toaleta, uzamykatelný sklad na patře. Vybavení bytu zahrnuje finskou suchou saunu, hydro-masážní vanu pro 4 osoby, tropické dřevo v koupelnách, bezbariérový přístup, nový hydraulický výtah v domě.

Tento příjemný byt poskytuje komfortní a reprezentativní bydlení ve vyhledávané lokalitě kousek od nábřeží Vltavy, 5 minut od stanice metra a komerčního centra Anděl, s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

K bytu je možné dokoupit až 2samostatná garážová stání na vlastním pozemku v dvorním traktu domu, každé za 600.000,- Kč.

Kupní cena zahrnuje velký sklep (8m2). Interiér 90 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16232
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.