Byt 5+kk, 2. NP, BELLE, 389,7 m2

Jedinečný, více než 200metrový byt se 2 terasami s vyvýšenými zahradami (87,6 m2), velkou klubovou garáží (55 m2) a hobby místností (14 m2) se nachází v komorní rezidenci Vila ÉPOQUE, na pražských Malvazinkách, hned naproti slavné Winternitzově vile. Budovu, která představuje crème de la crème současného realitního trhu, charakterizuje výjimečný design, luxus a technologická inovace přinášející svým obyvatelům maximální komfort.

Dispoziční uspořádání bytu ve 2. podlaží nabízí více než 50metrový obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice s vlastními walk-in šatnami a en-suite koupelnami, další 2 ložnice se sdílenou koupelnou a šatnou, samostatnou toaletu a předsíň. Z obývacího pokoje a jedné ložnice lze vstoupit na západně orientovanou terasu s vyvýšenými záhony, 2 ložnice mají přístup na východní terasu

Při stavbě Vily ÉPOQUE byly použity vytříbené materiály nejvyšší kvality, které podtrhují luxus a pečlivé provedení každého detailu.
Špičková kuchyně s varným ostrůvkem navržená italským designovým gigantem Poliform je vybavena vestavnými spotřebiči nejvyšší řady od kvalitní značky Miele a doplněna podle stejného návrhu důmyslným úložným prostorem, vestavěnými skříněmi a plně zařízenými šatnami. Koupelny jsou vybaveny značkovou sanitou a bateriemi Axor z leštěného černého chromu. Vysoký standard dále zahrnují třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažby italského výrobce Italgraniti, 2,4m vysoké bezfalcové interiérové dveře, dřevo-hliníková okna Josko s izolačními trojskly a venkovními žaluziemi, vstupní bezpečností dveře. Systémy generálního klíče a chytré domácnosti usnadňují a automatizuji různé aspekty bydlení. Slouží např. k ovládání osvětlení, exteriérových žaluzií, topení a bezprůvanového chlazení či vzdálené kontrole garáže. Do zabezpečovacího a tísňového systému jsou integrovány magnetické detektory oken a vstupních dveří i detektory kouře a pohybu. Energeticky úsporné a ekologické vytápění umožňují tepelná čerpadla s geotermálními zemními vrty, přísun čerstvého vzduchu zajišťuje centrální vzduchotechnická jednotka.
K bytu náleží klubová samostatně uzavíratelná garáž navržená pro tři velké vozy a hobby místnost, kterou lze využít jakkoliv, třeba jako soukromou posluchárnu kvalitní hudby nebo degustační místnost s vinotékou. K dispozici je také kompletní návrh interiérového vybavení, který je možné v případě zájmu celý realizovat, nebo dle požadavků kupujícího a ve spolupráci se společností STOPKA dovést k naprosté dokonalosti.

Rezidence je zasazena do prestižní rezidenční čtvrti Malvazinky s převážně prvorepublikovými vilami, mezi nimiž vyniká Winternitzova vila od Adolfa Loose a Karla Lhoty či Pickův dům od architekta Ernsta Wiesnera. Čtvrť poskytuje příjemné městské bydlení, odkud je blízko jak do živoucího smíchovského centra Anděl, k mezinárodním školám, tak i do přírody okolních parků.

Podlahová plocha 232,9 m2, terasy a vyvýšené záhony celkem 87,6 m2 (59,5 m2 a 28,1 m2), sklep/hobby místnost 14 m2, privátní garáž 55,2 m2.

Vybavení

 • Výtah
 • Klimatizace

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105358
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  233 m²
 • Terasa
  88 m²
 • Celková plocha
  321 m²
 • Parkování
  Privátní garáž 55 m2
 • Sklep
  14 m²
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.