Byt, 3+kk

Kompletně zařízený klimatizovaný byt s garážovým stáním a balkónem poskytujícím nerušený výhled do zeleně se nachází ve 4. podlaží moderního bytového domu se společnou zahradou ve vnitrobloku a podzemním parkováním. Dům stojí v klidné rezidenční čtvrti u vyšehradských hradeb a Lumírových sadů s dětským hřištěm.

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelním prostorem a přístupem na balkón, dále 2 ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta, vybavená šatna / komora a vstupní chodba. Balkón je orientovaný do tiché ulice směrem k Vyšehradu.

Podlahy jsou dřevěné, dřevěná okna mají dvojskla a žaluzie i závěsy, příjemnou teplotu i v horkých dnech zajišťuje klimatizace. Kuchyně je plně vybavena, v bytě jsou také vestavěné skříně a další úložné prostory. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové zařízení. O vytápění se stará centrální plynová kotelna. K bytu přísluší garážové stání a sklep, obyvatelům je k dispozici posezení na zahradě ve vnitrobloku. Velmi dobře udržovaný dům má výtah a novou střechu, průběžně prochází všemi nutnými opravami. 

Pěkné místo se nachází přímo u poklidných Lumírových sadů a magického Vyšehradu, bohaté sportovní vyžití nabízí nedaleký park Folimanka. V docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola i gymnázium, obchody včetně supermarketu, několik restaurací a kaváren. Jen pár minut chůze od domu je stanice metra Vyšehrad i tramvajová zastávka Ostrčilovo náměstí.

Podlahová plocha 94,7 m2, balkón 5 m2, sklep 2,8 m2

Byt je pronajat za tržní nájemné do 30. 11. 2024. 

Vybavení

 • Výtah
 • Klimatizace

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105151
 • Prodejní cena
  16 990 000 Kč / 669 557 €
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.