Byt, 3+1

Nově vznikající klimatizovaný mezonetový byt s terasou poskytující krásné výhledy do parku i na věž kostela sv. Cyrila a Metoděje se rozkládá v nejvyšších podlažích právě zrekonstruovaného historického bytového domu. Elegantní budova stojí v atraktivní lokalitě na rozhraní Nového Města a Karlína, v boční ulici u parku na Vítkově. 

Ve vstupní úrovni (5. NP domu) se nachází obývací pokoj s přípravou na kuchyni, samostatná toaleta, komora a předsíň. Schodiště v obývacím pokoji vede do podkroví, kde jsou 2 ložnice, hala s pracovnou a koupelna (se sprchovým koutem a WC). Z haly i jedné ložnice vede vstup na terasu orientovanou na východ do vnitrobloku.

Ke kvalitnímu standardu patří ateliérová okna Schüco s elektricky ovládanými plissé žaluziemi a dřevěná eurookna s trojskly a přípravou na exteriérové žaluzie, dubové podlahy, dlažba a obklady Macroni Factor, vstupní protipožární bezpečnostní dveře Sapeli v barvě dub natur, interiérové dveře Sapeli Elegant/Komfort s kováním M&T Morgan, sanita SAT Laufen, baterie Grohe, klimatizace LG ve všech pokojích, podlahové vytápění s digitálním termostatem (zdroj tepla a ohřev vody plynovým kotlem Wolf), koncové prvky elektro značky ABB řady Levit a domovní videotelefon. Dům má reprezentativní společné prostory a nový výtah, obyvatelům je k dispozici vnitroblok s posezením a upravenou zelení.  

Vynikající poloha umožňuje pěší dosah všeho potřebného – v bezprostřední blízkosti fungují obchody, restaurace, kavárny, bistra, školy od mateřských po střední, kulturní vyžití nabízí blízký multifunkční prostor Forum Karlín. Výbornou dopravní dostupnost poskytuje přestupní stanice metra Florenc, tramvajové zastávky i mezinárodní autobusový terminál, to vše vzdáleno do 5 minut chůze. Možnost příjemné relaxace v přírodě a sportovní vyžití nabízí blízký park na vrchu Vítkov nebo blízká cyklostezka podél Vltavy.

Podlahová plocha 123,1 m2, terasa 9,8 m2.

Předpokládaný termín kolaudace červen 2024, byt bude k předání v září 2024. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105073
 • Prodejní cena
  18 500 000 Kč / 732 528 €
 • Podlahová plocha *
  123 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  133 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.