Apartmán, 2+kk

Stylově zařízený apartmán je umístěn ve 2. podlaží bytového domu, v němž díky nedávné citlivé rekonstrukci vznikl butikový rezidenční projekt ve stylu první republiky. Jedinečná poloha u Vítězného náměstí a univerzitního kampusu, jen pár kroků od stanice metra i tramvajové zastávky.

Přehledné dispoziční uspořádání tvoří obývací pokoj s kuchyní, 1 ložnice, koupelna (se sprchou a WC) a zádveří. 

Západně orientovaná jednotka je po právě dokončené rekonstrukci a je kompletně zařízená. Výška stropu je 3 m. Kuchyňská linka vyrobená truhlářem na míru je vybavena pracovní deskou z tvrzeného umělého kamene Technistone, dřezem Franke a špičkovými spotřebiči: chladničkou, indukční varnou deskou a myčkou Bosch, troubou AEG, digestoří Electrolux. Budova prošla v r. 2021–2023 celkovou rekonstrukcí. K jednotce přísluší sklep, obyvatelům je k dispozici prádelna a krásná tichá zahrada.

Vynikající poloha umožňuje mít vše potřebné na dosah ruky – okolí je plné restaurací, kaváren, obchodů, blízko je knihovna, pár metrů od domu se pravidelně konají farmářské trhy se street food stánky. Vynikající dopravní spojení zajišťuje blízká stanice metra linky A i tramvajová zastávka, rychlá je také cesta na letiště.

Podlahová plocha 27,9 m2, sklep 1,3 m2. Kolaudováno jako ubytovací jednotka.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104917
 • Prodejní cena
  6 990 000 Kč / 280 892 €
 • Podlahová plocha *
  28 m²
 • Světlá výška stropu
  3 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  1 m²
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.