Byt, 4+1

Výjimečný byt se zimní zahradou, terasou, podílem na zahradě, garáži a nebytových prostorách je situovaný v prvním podlaží funkcionalistické prvorepublikové vily se třemi samostatnými byty. Klidné místo v prestižní vilové čtvrti Hanspaulka blízko lesoparku v Horní Šárce, se snadným spojením do centra i na letiště.

Původní dispoziční uspořádání se skládá z ložnice, průchozího obývacího pokoje, jídelny, koupelny, kuchyně, komory, pokojíku pro služku, předsíně a samostatné toalety. Po úpravě dispozice zde může vzniknout byt 5+kk obsahující obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a navazující jihovýchodní zimní zahradou a terasou, 2 ložnice a pracovnu. 

Vila byla vystavěna v 30. letech 20. století dle návrhu architekta J.F. Říhy. Byt je ve stavu ke kompletní rekonstrukci. Podlahy i okna jsou dřevěné, zachovány jsou původní litinové radiátory. Kupní cena zahrnuje 1/3 podíl na společné zahradě, garáži a suterénu, kde je samostatná jednotka (nyní kolaudovaná jako dílna) a další nebytové prostory vhodné k rekonstrukci. 

Unikátní místo v srdci Hanspaulky, pár kroků od základní i mateřské školy, sportovního centra či prodejny potravin. Kousek od domu je autobusová zastávka, pěšky je možné dojít k tramvajové zastávce nebo stanici metra Bořislavka, nedaleko je výchozí stanice trolejbusu na letiště. Na jednu z nejhezčích pražských vilových čtvrtí navazuje rozlehlý lesopark protkaný cyklostezkami i turistickými trasami.

Podlahová plocha 126,86 m2, terasa 4,92 m2, zahrada celkem 911 m2 (k bytu náleží podíl 1/3).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104857
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  127 m²
 • Terasa
  5 m²
 • Celková plocha
  132 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.