Byt 2+kk, 4.NP, č. A4.1

Moderní a zároveň nadčasový byt s balkónem a působivým výhledem se nachází ve 4. podlaží nové rezidence vznikající pod taktovkou českého studia v klidném zeleném koutu na pomezí Prahy 2 a 4, přímo u vyšehradských hradeb. Uprostřed veškeré občanské vybavenosti, avšak stále s dostatkem klidu a soukromí, jen pár kroků od stanice metra. Dokončení projektu na konci r. 2024. 

Praktickou dispozici bytu tvoří obývací pokoj se vstupem na balkón, navazující prostor pro kuchyni s oknem, ložnice, vstupní chodba a koupelna (s walk-in sprchovým koutem a WC).

Investor umožňuje koupi bytu ať už ve stávajícím stavu, tzv. shell & core, nebo plně dokončený na základě individuálních požadavků. Špičkový realizační tým investora ve spolupráci se studiem Konsepti je připraven pro dokončení interiéru věnovat klientům neomezenou péči a servis. Budova v nadčasovém designu je vybavena výtahem, vytápění a chlazení je řešeno centrálně. K jednotce je nutné dokoupit sklepní kóje a je možná koupě garážového stání.

Rezidence je usazena na výjimečném místě umožňujícím svým obyvatelům využívat sousední vyšehradské parky i veškerou blízkou občanskou vybavenost. Přímo v budově se nachází masážní studio, během chvíle je možné dojít na výtoňskou náplavku, v bezprostředním sousedství rezidence funguje mnoho skvělých restaurací i kaváren, sportovní areál, wellness centrum nebo Kongresové centrum Praha, kde se pořádají kulturní akce. Rezidence je umístěna takřka v sousedství stanice metra Vyšehrad, v pěším dosahu jsou i tramvajové zastávky.

Podlahová plocha 38,2 m2, balkon 2,8 m2

Uvedená cena jednotky je za stav ve standardu z roku 2007, případně ve stavu white walls, pokud to bude zájemce požadovat. Vizualizace jsou návrhem možného dokončení pod vedením architekta celého projektu. 


Pro více informací kontaktujte kancelář. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104792
 • Prodejní cena
  7 600 000 Kč / 305 405 €
 • Podlahová plocha *
  38 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.