Byt, 2+1

Nevšední byt s klenutými stropy, privátním dvorkem a přímým výhledem na Petřínskou rozhlednu je součástí unikátní historické budovy. Dům, jehož základy byly položeny v době vlády Karla IV., stojí na rozhraní Hradčan a Malé Strany, na malebném místě v podhradí Pražského Hradu.

Přízemní prostor je rozdělen na obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, samostatnou ložnici, koupelnu (s vanou a WC), předsíně a chodby se vstupem na vlastní dvorek. Ložnice má okno do dvorku, okno obývacího pokoje umožňuje výhled do ulice a na vrch Petřín s rozhlednou, ve večerních hodinách působivě nasvícenou.

Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí v r. 2021 (včetně nových rozvodů elektřiny, vody a kanalizace). Kuchyně je vybavena vestavnými spotřebiči Whirlpool včetně indukční varné desky, koupelnová sanita je značek Laufen, Hüppe a Hansgrohe. Na podlaze je dlažba v cihlové barvě, která se propisuje i na vnitřní parapety špaletových oken. Vytápění zajišťuje plynový kotel Vaillant. V domě není výtah.

Kouzelný kout se nachází nedaleko Pražského Hradu, vyvýšená poloha místa umožňuje nádherné výhledy na centrum Prahy. Okolí poskytuje spoustu možností, kam zajít na dobré jídlo a pití, asi 10 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, nedaleko staví i autobus umožňující pohodlné spojení ke stanicím metra Malostranská, Staroměstská i Florenc.

Podlahová plocha 49,9 m2, dvorek 9,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104010
 • Prodejní cena
  9 900 000 Kč / 390 841 €
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.