Byt, 3+kk

Luxusní, elegantní a kompletně zařízený byt s balkonem je situován v nárožním bytovém domě s výtahem a majestátními vstupními prostorami. Budova z přelomu 19. a 20. století se nachází na prestižním Janáčkově nábřeží, v pěším dosahu centra, parků i pěší zóny Anděl. 

Praktickou dispozici tohoto bytu ve zvýšeném přízemí (úroveň 1. patra) tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ložnice se šatnou a balkonem do upraveného zeleného vnitrobloku, druhá ložnice, koupelna (sprchový kout, WC s bidetovou sprškou), technická místnost, samostatná toaleta a vstupní hala.

Byt získal svou současnou podobu v r. 2022, kdy byl kompletně nákladně zrekonstruován a zařízen kvalitním nábytkem, který je zahrnut v kupní ceně. Podlahy jsou dřevěné a s vyhřívanou velkoformátovou dlažbou, okna jsou dřevěná špaletová. Vytápění řeší elektrický kotel, bezpečí zajišťuje videotelefon a alarm. K bytu přísluší prostorný sklep, aktuálně rekonstruovaný. 

Atraktivní poloha na Janáčkově nábřeží lemovaném vzrostlým stromořadím, blízko historických Diezenhoferových sadů, zahrady Portheimka, parku Sacré Coeur i zahrady Kinských, jen pár kroků od OC Nový Smíchov. V docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola, prestižní gymnázium i francouzské lyceum. Rychlé dopravní spojení zajišťují četné tramvajové linky a metro z blízkých stanic Anděl nebo Karlovo náměstí, autem se dá snadno napojit na tunelový komplex. 

Podlahová plocha 102 m2, balkon 1,5 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103936
 • Prodejní cena
  19 500 000 Kč / 766 962 €
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Světlá výška stropu
  3 m
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.