Byt, 4+kk

Berwick Street, London W1F
Jihovýchodně orientovaný třípokojový mezonetový penthouse s výjimečnými terasami, moderní dispozicí a světlým otevřeným prostorem vytvářejícím příjemnou atmosféru se nachází v srdci čtvrti Soho, známé jako jedno z nejvíce tvůrčích míst v Londýně. Penthouse je součástí nově postavené nízkoenergetické budovy s výtahem, nabízející luxusní komfortní bydlení ideální pro ty, kteří vyhledávájí stylový domov v centru dění.

Penthouse má 3 ložnice, 3 koupelny a moderní otevřený prostor spojující kuchyni, obývací pokoj a jídelnu. Otevřený prostor obklopuje velká terasa, druhá terasa je umístěna v horním podlaží. Z obou teras se otevírají nádherné výhledy

Vybavení zahrnuje kvalitní mramorové koupelny, prostorné šatny, plně vybavenou kuchyni a velkoformátová okna. Podlahy jsou z moderních materiálů, které dodávají interiéru luxusní vzhled. 

Soho je živou londýnskou částí, která je plná kulturního bohatství a nabízí blízkost vyhlášených restaurací, butiků a umělecké scény. V okolí jsou dostupné stanice metra, což umožňuje snadnou dostupnost do dalších částí Londýna. Tato lokalita je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení v živoucím centru města.

Podlahová plocha 146 m2 + terasy. 

Nájemní smlouva (leasehold) na 100 let. 
 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103465
 • Prodejní cena
  140 000 000 Kč / 5 661 140 €
 • Podlahová plocha *
  146 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Londýn

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.