Byt, 3+kk

Klimatizovaný byt se 2 koupelnami, lodžií a garážovým stáním je umístěn v moderní rezidenční čtvrti Waltrovka poskytující bohatou nabídku služeb, upravený park a výbornou dostupnost. Čtvrť je součástí postupně revitalizovaného území v Jinonicích nedaleko přírodní památky Vidoule. Byt je prodáván ve stavu white walls. 

Účelná dispozice bytu v 6. podlaží se skládá z obývacího pokoje se západně orientovanou lodžií a přípravou na kuchyni, 2 ložnic, 2 koupelen (jedna s vanou a WC, druhá se sprchou, v obou koupelnách přípojka na pračku a sušičku), dále samostatné toalety a předsíně.

Dům byl dokončen v roce 2018, byt nebyl nikdy užíván a je ve stavu white walls. Okna jsou dřevěná s trojskly a elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, v bytě je klimatizace, elektronické kukátko, bezpečnostní vstupní dveře a zabezpečovací systém, interiérové dveře Sapeli, zátopové a kouřové čidlo a příprava na chytrou domácnost i na elektrické podlahové topení. Kupní cena zahrnuje parkovací stání s el. nabíječkou a sklep. V domě je centrální vytápění, výtah a vchodové dveře na čip.

Hned naproti domu funguje mateřská škola a supermarket, blízko je do drogerie, kaváren, restaurací, zdravotnického zařízení, lékárny i na poštu. Součástí čtvrti je také dětské hřiště a pěkně upravený park. V rychlém dosahu jsou školy všech stupňů včetně waldorfské školy, Deutsche Schule Prag nebo Fakulty sociálních věd UK. Rychlé spojení s centrem zajišťuje metro (Anděl 6 minut, Můstek 11 minut) a autobusy z blízké zastávky (Anděl 8 minut jízdy). Oblast nabízí též skvělé možnosti pro sport i relaxaci, a to zejména v lesoparku Cibulka nebo v Prokopském údolí, nedaleko je též golfový klub s 9jamkovým hřištěm.

Podlahová plocha 88,6 m2, lodžie 7 m2, sklep 2,6 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103224
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  89 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  96 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.