Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nová vestavba mezonetového půdního bytu, posledního volného v projektu, s terasou orientovanou na západ do vnitrobloku vznikla při rekonstrukci secesního bytového domu s výtahem. Budova stojí v klidné boční jednosměrné ulici kousek od výtoňské náplavky a botanické zahrady. Z terasy jsou krásné výhledy na Petřín, Vyšehrad a na celé vltavské údolí směrem k Podolí. MHD v pěší vzdálenosti (zastávka tramvaje 1 min chůze, zastávka metra 4 minuty chůze), centrum dostupné i na kole, veškeré služby v pěším dosahu. 

Ve vstupní úrovni bytu (v 7. NP) se nachází prostorná předsíň, velký obývací pokoj přístupný přes kuchyňský kout (s přípravou na kuchyňskou linku), ložnice, koupelna, samostatné wc a předsíň. Schodiště v obývacím pokoji vede do podkroví, kde je plánována hlavní ložnice s šatnou, koupelnou, samostatnou toaletou a komorou a terasou přístupnou z chodby.

Jednotka je akutálně ve stavu white walls. Dokončení může být realizované developerem za účasti hlavního architekta projektu. Standard developera je kalkulovaný na 1.075.000 Kč vč. DPH. Ke vybavení bytu v ceně white walls patří bezpečnostní protipožární a protihlukové vstupní dveře Sapeli, okna s dřevěnými masivními rámy ve stylu oken ve spodních patrech budovy a izolačními trojskly, ve všech místnostech podlahové vytápění napojené na vlastní plynový kondenzační kotel, přípojka pro optický internet a pevnou linku Cetin, bytový datový rozvod do všech obytných místností,přípojka STA a příprava pro klimatizaci vedoucí do všech obytných místností.

Příjemná lokalita se širokým výběrem z restaurací a kaváren, u oblíbeného dětského hřiště, mateřské a základní školy, gymnázia nebo lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V blízkosti fungují také obchody včetně supermarketu. Cesta do centra trvá jen pár minut, a to nejen tramvají z blízké zastávky, ale také na kole po pohodlné cyklostezce podél Vltavy.

Podlahová plocha 126,5 m2, terasa 20,7 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  18 899 000 Kč / 775 026 €
 • Podlahová plocha *
  127 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  147 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102595
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.