Byt, 6+1

Precizně a nákladně zrekonstruovaný byt s velkolepým prostorem, vysokými stropy a odvážným interiérovým designem je umístěn ve 2 podlaží historické nárožní budovy s bohatě zdobenou fasádou. Atraktivní poloha přímo v centru metropole na Petrském náměstí, které zpříjemňují vzrostlé stromy. 

Úctyhodných téměř 200 m2 je rozděleno na průchozí obývací pokoj, jídelnu s arkýřem, prostornou kuchyni, hlavní ložnici s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, pracovnu, centrální koupelnu, prádelnu, toaletu pro hosty, chodbu a vstupní halu. 

Severovýchodně orientovaný byt je po právě dokončené kompletní rekonstrukci, dostatek denního světla propouštějí renovovaná špaletová okna, pocit volnosti dodávají stropy vysoké cca 3,5 m. Podlahy jsou dřevěné z masivního zestařeného dubu s šedou patinou, interiérové zakázkové dveře mají kování anglické značky Charles Edwards, stěny arkýře zdobí ruční malba postříbřená pravým stříbrem, jinde jsou designové látkové tapety z USA. Jedna z koupelen má dlažbu, obklady a umyvadlovou desku z mramoru, druhá má břidlicový obklad. Hlavní ložnice je klimatizovaná. Interiér vyniká velkým množstvím důmyslného vestavěného nábytku, byt bude předán s novou italskou kuchyní Poliform cucine. V neorenesančním domě postaveném v l. 1890–91 dle návrhu architekta K. Jandy je moderní výtah a nově upravené společné prostory. 

Díky poloze v centru je vše potřebné na dosah ruky. Okolí je plné kaváren, restaurací, malých obchodů i nákupních center, blízko je do divadla, kina či galerií, v krátkém pěším dosahu jsou i školy všech stupňů. Výborné dopravní spojení zajišťují blízké stanice metra Náměstí Republiky a Florenc i několik tramvajových a autobusových zastávek. Upravenou zeleň je možné najít v blízkém parku Lannova, zahradách Anežského kláštera nebo v rozlehlých Letenských sadech na protějším břehu Vltavy. 

Podlahová plocha 195,55 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102560
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  196 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.