Byt, 4+kk

Nově vzniklý prostorný klimatizovaný byt s terasou se rozkládá po celém posledním podlaží domu v kompletně zrekonstruovaném reprezentativním neoklasicistním domě s výtahem a impozantní vstupní chodbou. V samém centru metropole, v boční ulici u pěší zóny Na Příkopě a u Václavského náměstí. 

Plochu bytu v 7. podlaží tvoří velkoryse pojatý obývací pokoj s přípravou na kuchyni (celkem 76 m2), hlavní ložnice s en-suite koupelnou a možností vestavění sauny, další 2 menší ložnice, koupelna, samostatná toaleta, technická místnost, chodba a vstupní hala s přímým vstupem do výtahu. Z obývacího pokoje, hlavní ložnice a jedné menší ložnice je možné vstoupit na prostornou terasu orientovanou na severovýchod do vnitrobloku, poskytující přímý výhled na gotickou Jindřišskou věž a věž kostela sv. Jindřicha a Kunhuty. 

Při celkové rekonstrukci domu včetně společných prostor byl kladen důraz na použití co nejkvalitnějších materiálů a navrácení budovy do původní historické podoby. Vysoký standard zahrnuje dubové olejované parkety v klasickém stromečkovém vzoru, historizující vnitřní a protipožární bezpečnostní vstupní dveře v bílém laku, střešní okna (do ulice) a eurookna do dvorního traktu, koupelnovou sanitu Villeroy & Boch, baterie Hansgrohe, elektrické podlahové vytápění Heatflow a klimatizační jednotku Daikin. K bytu přísluší sklep

Poloha domu přímo v centru umožňuje mít vše potřebné na dosah ruky. V okolí fungují kavárny, restaurace, obchody včetně supermarketu, banky, divadla i kina, školy a úřady. Jen pár kroků od domu je tramvajová zastávka, během chvíle lze dojít i k přestupní stanici metra Můstek nebo na Hlavní nádraží. 

Podlahová plocha 190,90 m2, terasa 50,80 m2, sklep 6,4 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102380
 • Prodejní cena
  39 900 000 Kč / 1 577 699 €
 • Podlahová plocha *
  191 m²
 • Terasa
  51 m²
 • Celková plocha
  242 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.