Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nově vzniklý prostorný byt v posledním podlaží domu se saunou a terasou je právě dokončován v rámci rekonstrukce a přístavby reprezentativního neoklasicistního domu s impozantní vstupní chodbou. V samém centru metropole, v boční ulici u pěší zóny Na Příkopě a Václavského náměstí. Předpokládaný termín předání bytu říjen 2023. 

Plochu bytu rozkládajícího se po celém 7. podlaží tvoří velkoryse pojatý obývací pokoj s přípravou na kuchyni (celkem 76 m2), hlavní ložnice s en-suite koupelnou a možností vestavění sauny, další 2 menší ložnice, koupelna, samostatná toaleta, technická místnost, chodba a vstupní hala s přímým vstupem do výtahu. Z obývacího pokoje, hlavní ložnice a jedné menší ložnice je možné vstoupit na prostornou terasu orientovanou na severovýchod do vnitrobloku. 

Byt je nabízen ve stavu white walls. Standard zahrnuje dřevěné protipožární bezpečnostní vstupní dveře, střešní okna (do ulice) a eurookna do dvorního traktu, mosazná kování oken, elektrické podlahové vytápění Heatflow. Při celkové rekonstrukci domu včetně společných prostor byl kladen důraz na použití co nejkvalitnějších materiálů a navrácení budovy do původní historické podoby. 

Poloha domu přímo v centru umožňuje mít vše potřebné na dosah ruky. V okolí fungují kavárny, restaurace, obchody včetně supermarketu, banky, divadla i kina, školy a úřady. Jen pár kroků od domu je tramvajová zastávka, během chvíle lze dojít i k přestupní stanici metra Můstek nebo na Hlavní nádraží. 

Podlahová plocha 190,90 m2, terasa 50,80 m2, sklep 6,4 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  39 900 000 Kč / 1 636 252 €
 • Podlahová plocha *
  191 m²
 • Terasa
  51 m²
 • Celková plocha
  242 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  102380
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.