Byt, 4+kk

Unikátní 4pokojový střešní penthouse v rezidence City Gate s výhledem na dominanty Bratislavy přináší komfortní bydlení v žádané lokalitě v centru města.

Dispozice bytu v přízemí tvoří obývací pokoj s výměrou 40 m2, kuchyně s jídelnou, vstupní hala, toaleta s umývátkem, prádelna, chodba se šatnou a 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem). V patře se nachází samostatná walk-in šatna, ložnice a koupelna. Obě poschodí disponují prostornou terasou s výhledem na bratislavské dominanty včetně přímého výhledu na Bratislavský hrad a Korunovační kostel

Vybavení bytu zahrnuje klimatizaci v každém pokoji, dřevěná eurookna, exteriérové rolety, vinylové podlahy a systém inteligentní domácnosti. Kuchyně je zařízena technickým kamenem a ostrůvkem se zapuštěnou digestoří. Interiér bytu je stylově vybavený s porcelánovým stolem Saporini, ozvučením Bang & Olufsen a OLED televizí. V koupelnách je špičková sanita značky Villeroy & Boch s walk-in sprchovým koutem. Parkování za poplatek je možné v garáži Opera.

Funkcionalistická budova se zachovaným monumentálním schodištěm a vstupem na čip poskytuje svým obyvatelům službu ostrahy 24/7. Součástí objektu je divadlo P. O. Hviezdoslava, notářská kancelář, fitness centrum, obchody i kavárny.

Budova City Gage je vzdálena pouze pár kroků od historického SND, Reduty, Staré tržnice a rozmanité nabídky služeb. Ve Staré tržnici se pravidelně konají oblíbené trhy a food festivaly. Náměstí SNP je místem, odkud se lze jednoduše dostat hromadnou dopravou do kterékoliv části Bratislavy.

Interiér 181 m2, terasy 107 m2.

Vybavení

 • Výtahy

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102094
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  181 m²
 • Terasa
  107 m²
 • Celková plocha
  288 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.