Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Elegantní a absolutně tichý byt s terasou, balkonem a orientací do zeleného vnitrobloku a zahrady je díky své poloze v samém centru metropole nedaleko Národní třídy a Žofína naprostým unikátem. Nachází se ve 3. NP zadního traktu precizně zrekonstruované budovy s 24h recepcí a výtahem. 

Praktické dispoziční uspořádání bytu nabízí obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, 2 ložnice s vlastními en-suite koupelnami, samostatnou toaletu a předsíň s úložným prostorem. Z obývacího pokoje a jedné ložnice je možné vstoupit na krytou stinnou terasu s výhledem do vzrostlých korun stromů ve vnitrobloku, u obývacího pokoje je navíc slunný, jihovýchodně orientovaný balkon směřující do pěkně upravené zahrady.

Rezidence vznikla kompletní rekonstrukcí domu v r. 2017. Byt je ve výborném stavu, ke kvalitnímu vybavení patří kuchyně na míru značky Schmidt se spotřebiči Siemens (indukční varná deska, myčka, parní a horkovzdušná trouba, lednice) a kamennou pracovní deskou, parkety z běleného dubu skládané do čtverců, dřevěná eurookna s trojskly a sítěmi proti hmyzu, vstupní dveře s elektromechanickým zámkem, koupelnové zařizovací předměty Santech, vestavěné skříně Indeco, vestavěná dřevěná stěna v obývacím pokoji, stmívatelná stropní světla na dálkové ovládání nebo italský závěsný lustr AXO Light Fairy v kuchyni. Vytápění zajišťuje centrální kotelna, byt střeží zabezpečovací systém Jablotron, k pocitu bezpečí přispívá i nonstop recepce.

Vynikající místo u Národní třídy a Karlova nebo Václavského náměstí a v těsné blízkosti OC Quadrio je snadno dostupné metrem i tramvají. V pěším dosahu funguje množství restaurací, kaváren či obchodů, divadla i kina, ale také školy, lékaři a další služby. Krátkou procházkou lze dojít na Slovanský ostrov s parkem a k mnoha významným památkám včetně Národního divadla.

Podlahová plocha 107,3 m2, terasa 14 m2, balkon 2,9 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  29 500 000 Kč / 1 211 997 €
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  124 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  101928
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.