Byt, 3+1

Zrekonstruovaný klimatizovaný byt s balkonem do vnitrobloku se nachází ve zvýšeném přízemí historického bytového domu se zachovanými a citlivě zrenovovanými původními prvky. Atraktivní poloha v širším centru, na Vinohradech v blízkosti všech služeb i parků. 

Plocha prostorného bytu je rozdělena na obývací pokoj, navazující samostatnou kuchyni, 2 ložnice, koupelnu (se sprchovým koutem a WC) a samostatnou toaletu. Z obývacího pokoje vede vstup na balkon orientovaný na východ do upraveného vnitrobloku se zelení. Okna zvýšeného přízemí jsou v dostatečné výšce cca 2 m od chodníku. V prohlášení vlastníka je byt veden jako 2+1.

Byt i budova prošly kompletní a nákladnou rekonstrukcí v roce 2019. Podlahy v bytě jsou dřevěné, interiérové i vstupní dveře jsou replikami původních. Součástí vybavení je klimatizace všech pokojů, koupelnová sanita ve vyšším standardu, plně vybavená kuchyňská linka. Okna jsou dřevěná špaletová

Dům stojí v boční jednosměrné ulici, v blízkém okolí fungují restaurace, kavárny, obchody, ale také lékařské služby nebo státní i soukromé školy včetně Lauderovy MŠ, ZŠ a gymnázia. Blízko je do hned do několika parků: Nad Bělehradskou, Folimanka, Kateřinské zahrady nebo Grébovky. Necelých 5 minut chůze je vzdálena stanice metra I. P. Pavlova, ještě blíže je tramvajová zastávka.  

Podlahová plocha 75,5 m2, balkón cca 2 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101843
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.