Byt, 3+kk

Designový mezonetový apartmán s balkonem a krásnými výhledy do krajiny, parkováním a sklepem uzpůsobený ke komfortnímu užívání je součástí komorního rekreačního areálu s profesionální údržbou. Dům je citlivě zasazen na unikátní místo uprostřed nádherné přírody Šumavského národního parku a má ideální polohu pro výlety například na Poledník či Modravu. 

Vstupní úroveň bytu (ve 2. NP domu) tvoří obývací pokoj s navazující kuchyní, jídelnou a balkonem, který nabízí nerušené výhledy do krajiny. Dále 1 ložnice, koupelna, technická místnost s úložným prostorem a vstupní hala. V horní úrovni se nachází obytný prostor s pracovnou, ložnice se šatnou a koupelna. Půda poskytuje úložný prostor

Apartmánový dům (bez výtahu) byl vystavěn v r. 2013 a nabízený byt byl dokončen jako poslední v l. 2018–2021. Interiér byl promyšlen renomovaným architektem do posledního detailu. Podlahy jsou dřevěné stejně jako interiérové obložkové dveře, velká dřevěná okna mají automatické stínění (dle teploty či načasování, s přímým dálkovým ovládáním i po internetu). Kuchyně je moderně a kompletně vybavena, deska je z umělého kamene Hi-Macs, doplňuje ji bar z černého komaxitu. Ze stejného materiálu jsou vytvořeny origami police či doplňky k truhlářským výrobkům. Nejvýraznějším prvkem interiéru je atypické mlynářské schodiště. Veškeré truhlářské výrobky jsou z kartáčovaného masivního dubu, doplněné prvky Vitra. Po celé ploše je elektrické vytápění ovladatelné na dálku, podlahy v chodbě a koupelnách v designu hexagonové dlažby jsou vytápěny el. rohožemi s regulací, sanita je značky Hansgrohe. K bytu přísluší balkon, sklepní kóje a parkovací stání pro 2 vozy. Objekt má satelitní anténu a rozvod pro příjem Skylink. Zajištěna je vlastní vynikající pitná voda ze studny s moderní technologií. Na velkém pozemku lze parkovat, část s výhledem do údolí Křemelné je vyhrazena k relaxaci, součástí areálu je také hřiště nebo ohniště.

Jedinečné místo mezi loukami a lesy sousedí s první zónu národního parku. Okolní přírodou vede plno cyklostezek a turistických tras, v zimě běžkařských, několik desítek metrů je vzdálen Vchynicko-tetovský plavební kanál. Poloha zaručuje dokonalé soukromí, výstavba dalších objektů v okolí není možná. Místo je dobře dostupné, cesta z Prahy, která nyní trvá cca 2 hodiny, se ještě zkrátí po dokončení dálnice D4. 

Podlahová plocha dle prohlášení vlastníka 118,7 m2, balkon 4,84 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101590
 • Prodejní cena
  16 900 000 Kč / 684 072 €
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  124 m²
 • Parkování
  2 venkovní parkovací stání za branou
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Plzeňský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.