Byt, 2+1

Slunečný dvoupokojový byt v nově vznikajícím bratislavském downtownu se nachází v projektu blízko nákupního centra Eurovea. Narůstající popularita v této expandující oblasti inspiruje výstavbu. V této lokalitě exkluzivně nabízíme tento nadstandardní moderní byt.

Dispozici bytu tvoří prostorná vstupní hala s místem pro vestavěné skříně, samostatná toaleta, koupelna s vanou, ložnice, obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelní částí. Z ložnice i z obývacího pokoje je umožněn vstup na balkon s jihovýchodní orientací, kde novým majitelům zpříjemní rána východy slunce. K bytu náleží i sklepní kóje a velkorysé garážové stání v suterénu domu za příplatek.

Standardem bytu jsou hliníková izolační trojskla, vzduchotechnika, chlazené stropy, exteriérové hliníkové elektrické žaluzie, laminátové podlahy, gresová dlažba na balkoně, podlahové topení, kompletní elektroinstalace včetně internetového a TV připojení, sanita v koupelně a bezpečnostní protipožární i interiérové dveře. Koncept interiéru je založený na otevřenosti a ilustruje bohaté možnosti designových řešení v souladu s vkusem nových vlastníků bytu.

Společné prostory budou vybaveny dlažbou, koberci, recepcí a kamerovým systémem. Projekt počítá s dětskou školkou, fitness centrem a restaurací.

Nová lokalita nabízí všechny druhy služeb včetně sportovních aktivit či procházek u Dunaje. Nákupní centra OC Eurovea a Nivy vynikají mimo jiné i spoustou kvalitních kaváren, bister i restaurací. Další přidanou hodnotou je pěší dostupnost do historického centra města. V bezprostřední blízkosti se nachází zastávky MHD i přímé napojení na dálnici D1.

Realitní kancelář Svoboda & Williams je exkluzivně pověřena prodejem tří dvoupokojových bytů a dvou jednopokojových bytů. Všechny tyto byty v projektu jsou vyprodané a developer k dispozici nabízí už jen apartmány.

Cena bytu se sklepní kójí 317.160 EUR s DPH.
Cena za garážové stání 25.000 EUR s DPH.

Vybavení

 • Výtah
 • Bezbariérový přístup

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101080
 • Prodejní cena
  8 003 533 Kč / 317 160 €
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Lodžie
  13 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  25 000 EUR
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.