Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Slunný dvoupokojový byt se západně orientovaným balkonem nabízí pohodové bydlení v novostavbě obklopené množstvím parků v oblíbené nové čtvrti Slnečnice – Viladomy. Byt je vhodný pro rodiny s dětmi. Předpokládaný termín kolaudace je druhé čtvrtletí 2023. 

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba s plochou pro šatní skříň, koupelna (WC a sprchovým koutem), kuchyně s prostorem na jídelní část a obývací pokoj průchozí do ložnice s možností vestavění šatní skříně. Z ložnice vede vstup na balkon se západní orientací. 

Standard tvoří laminátové podlahy, plastová okna s izolačním trojsklem, příprava na exteriérové žaluzie, vstupní bezpečnostní protipožární dveře, interiérové dveře, centrální vytápění, topný žebřík v koupelně, přípravu na klimatizaci, audiovrátného s přípravou na videovrátného. K bytu je možné přikoupit parkovací stání v podzemní garáži za 20 000 eur/ks.

Rychle se rozvíjející městská část Slnečnice si získala oprávněné nadšení zájemců o nové bydlení díky poklidné lokalitě, blízkosti přírody a lesa, dětskému hřišti či sportovnímu vyžití na hrázi a ve sportovním centru. Kromě vysoké kvality urbanismu zvyšuje popularitu i kompletní občanská vybavenost, soukromá školka v přízemí bytového domu a výborná dostupnost MHD i autem. 

Interiér 54 m2, balkon 7 m2

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Interiér
  53 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkování
  20 000 EUR
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100431
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.