Private Home Search

Poradenský servis Private Home Search jsme vytvořili na míru klientům, kteří hledají výjimečnou nemovitost. Takovou, jejíž hledání vyžaduje speciální pozornost.

Vyslechneme si vaše požadavky a přání a představíme vám exkluzivní nemovitosti ze všech koutů realitního trhu. K těm patří neveřejné nabídky – ze strany developerů i privátních vlastníků, prémiové nemovitosti nabízené konkurenčními kancelářemi i projekty, které na svou realizaci teprve čekají. Při hledání nás nebudou omezovat ani české hranice – díky našim partnerům z realitní sítě Christie’s International Real Estate dokážeme tu pravou nemovitost najít téměř kdekoliv na světě.

Základní fáze servisu Private Home Search

1. Hledání
Vše začíná podrobnou konzultací. Jejím cílem je pochopit a přesně definovat vaše požadavky a priority. Díky bohatým kontaktům na developery a privátní vlastníky se při hledání dostaneme i k běžně nedostupným nemovitostem. Navíc pracujeme v dlouhodobém horizontu a disponujeme neveřejnými informacemi o nemovitostech, jež se na trhu teprve objeví.

2. Poradenství
Ke každé nemovitosti, která vás zaujme, shromáždíme veškeré informace a vypracujeme její posouzení. Důkladně zvážíme všechna pro a proti a doporučíme vám, jak postupovat.

3. Akvizice
Vaši vysněnou nemovitost s námi koupíte za adekvátní cenu. Dlouhodobě monitorujeme trh rezidenčních nemovitostí tvoříme si vlastní cenové mapy realizovaných prodejů, a dokážeme tak kvalifikovaně analyzovat nabídkové ceny. Navíc vás krok za krokem provedeme celým procesem akvizice, včetně souvisejících právních aspektů. Veškeré znalosti a schopnosti přitom využijeme k tomu, abychom prosadili váš zájem.

Se službou Private Home Search získáte plně individualizovaný servis, který těží ze zázemí, kontaktů a know-how etablované realitní kanceláře. Jednoduše se dostanete k nemovitostem, kterých na trhu není mnoho, aniž byste jejich hledáním ztratili měsíce života.

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.