Veronika Krejcárková: „Společně s Christie’s představujeme české nemovitosti investorům z celého světa“

08.12.2017

Jak vznikla spolupráce mezi Svoboda & Williams a Christie’s?

Vnímali jsme rostoucí poptávku ze strany českých investorů po prémiových zahraničních nemovitostech a hledali způsob, jak jí vyjít vstříc. Zároveň jsme chtěli nabídnout špičkové tuzemské nemovitosti zahraničním investorům, a to v kontextu prestižní mezinárodní značky. V této situaci nás oslovila s nabídkou spolupráce realitní síť Christie’s International Real Estate, která jen v loňském roce realizovala transakce o celkovém objemu 115 miliard dolarů. Po důkladném prověření si nás zástupci Christie's zvolili za exkluzivního partnera pro Českou republiku a Slovensko.

Jak hodnotíte dosavadní spolupráci?

Velmi pozitivně. Během krátké doby se nám podařilo navázat partnerství s předními realitními kancelářemi ve Francii a Portugalsku, nyní jednáme s kolegy z Velké Británie a brzy se vydáme i do zámoří. Zvýšenou poptávku evidujeme v obou směrech – čeští investoři se zajímají o zahraniční nemovitosti i naopak. S trochou nadsázky by se dalo říct, že touha po dokonalé nemovitosti nezná hranic.

Jaký užitek přináší spolupráce s Christie’s českým majitelům nemovitostí a investorům?

Pokud nemovitost, kterou nabízíme k prodeji, splňuje přísná kritéria Christie's, informace o ní se dostane k movitým investorům po celém světě. Začnou ji totiž nabízet realitní kanceláře sdružené v této síti a navíc se stane součástí nabídky na webu christiesrealestate.com (přes 70 milionů návštěv za rok) i dalších marketingových materiálů Christie's. Následně se často objeví také ve světovém tisku - během listopadu byly nemovitosti z našeho portfolia prezentovány například na stránkách The Financial Times či Daily Telegraph.

Pro české investory je díky našemu partnerství s Christie’s koupě nemovitosti v zahraničí podstatně komfortnější a také bezpečnější, neboť tato síť sdružuje pouze seriózní a důkladně prověřené realitní kanceláře, které jsou ve svých zemích lídry trhu. Další výhodou je možnost provést celou transakci v češtině.

Co s Christie’s chystáte do budoucna?

Rádi bychom klienty každý měsíc překvapili novou zahraniční destinací. V prosinci to je již zmíněné Portugalsko, následovat bude Florida, Londýn, Paříž, Vídeň, Miami, New York, Kapské město a určitě také exotické ostrovy.
 

Další realitní zprávy

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.