Informace

Rodinný dům

Elegantní majestátní vila z r. 1890 s přístavbou z 20. let s 8 ložnicemi, 4 koupelnami a krásnou vzrostlou zahradou v prestižní diplomatické čtvrti Bubeneč v sousedství četných ambasád a parku Stromovka.

V přízemí se nachází obrovská přijímací hala s původním vyřezávaným schodištěm, velký salon se zimní zahradou a formální jídelnou, další prostorná místnost, vybavená kuchyň a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a toaletou. Pokoje mají francouzské dveře vedoucí na terasu na zadní straně budovy. V prvním patře jsou situovány 4 ložnice (hlavní ložnice s en-suite koupelnou), druhá koupelna, šatna a balkon. V druhém patře jsou další 4 ložnice (jedna s en-suite koupelnou), šatna a 4. koupelna. Každá místnost má svůj jedinečný charakter, některé ložnice mají šatnu nebo původní vestavěné skříně. V polosuterénu (okna a vstup do zahrady) jsou velké úložné prostory, prádelna, kuchyňka, kotelna, sklad a vinný sklípek.

Vysoké stropy, velká okna, množství zachovaných původních architektonických detailů, parkety, lamino, štuky, mříže na všech oknech a vstupních dveřích včetně teras, bezpečnostní skla v oknech, pračka, sušička, myčka, nový plynový kotel, satelitní TV připojení, telefonní linka, alarm napojený na PCO. Parkovací místo na pozemku plus garáž k dispozici. Zálohy na služby 20.000 Kč/měs. K dispozici od května 2017.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  450 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Pozemek
  1 007 m²
 • Parkování
  Parkovací stání k dispozici, garážové stání poblíž domu.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  9724
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.