Informace

Rodinný dům, 5+kk

Kompletně a citlivě zrekonstruovaná prvorepubliková vila na Ořechovce k pronájmu. Prostorný a světlý dům z 30. let 20. století s krásně upravenou slunnou zahradou, vyhřívaným bazénem a 2 garážemi se nachází v sousedství Müllerovy vily a vily s ateliérem V. Špály. Jedna z nejprestižnějších pražských rezidenčních čtvrtí s noblesními vilami a velkými zahradami je dobře dostupná z letiště. V blízkosti je mezinárodní škola Park Lane International School, anglická mateřská škola Nessie i soukromé jesle, škola Riverside School Prague - Junior High je vzdálena 6 minut tramvají. Nedaleko jsou stanice metra Petřiny, Hradčanská i Dejvická. V blízkosti je několik sportovišť a přímo kolem domu vede cyklostezka, po které lze dojet například do obory Hvězda, Divoké Šárky nebo do Stromovky.

V přízemí je obývací pokoj s krbem obloženým mramorem a s plně vybavenou kuchyní, propojený s terasou a zahradou, dále je zde vstupní hala a samostatná toaleta. V 1. patře je umístěna hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), další 2 ložnice se sdílenou koupelnou (vana, toaleta) a hala s úložnými prostory. Podkroví tvoří 2 pokoje a koupelna (sprchový kout, toaleta). Suterén obsahuje samostatnou bytovou jednotku 1+1 s přímým vstupem zvenku, technickou místnost, sprchu a přípravu na saunu.

Vytápěné podlahy s italským mramorem a dubovými olejovanými parketami, repasovaná dřevěná špaletová a střešní okna, kuchyňská linka na míru, myčka, elektrická parní trouba SMEG, indukční varná deska Siemens, vestavěná mikrovlnná trouba. V horní koupelně je pračka a sušička. Podkrovní pokoje mají klimatizaci. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Na rovinaté zatravněné zahradě je vyhřívaný bazén se slanou vodou a s protiproudem, ke garáži pro 2 vozy přiléhá dílna.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  350 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  192 m²
 • Zahrada
  551 m²
 • Pozemek
  743 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2 vozy.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40289
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.