Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům

Kompletně zrekonstruovaný reprezentativní zámeček z roku 1905 je umístěný přímo v biodiverzivním přírodním parku chráněného území Malých Karpat. Unikátní interiér zámečku s vybavením od prestižní italské značky Versace disponuje též inteligentním systémem domácnosti. Objekt nabízí panoramatické výhledy na okolní zeleň na pozemku o velikosti více než 6 300 m2. Budova byla zkolaudována r. 2018. 

V zámečku je celkem 12 pokojů, z toho 7 ložnic a 7 koupelen s interiérovými designovými prvky Versace. Součástí budovy je střešní terasa a samostatný vinný sklípek. Na pozemku jsou pak další budovy: konferenční centrum s kapacitou 40 osob, dům pro personál, garáže pro 4 vozy s přípravou na nabíjení elektromobilů. Objekt konferenčního centra je vybaven krytým bazénem, golfovým simulátorem PGA Tour, tanečním sálem a otevřenou ložnicí s en-suite koupelnou. 

Vstupní úroveň zámečku tvoří 1 ložnice, koupelna, 2 šatny, vstupní hala s jídelní částí a vstupem na terasu, kompletně vybavená kuchyně, obývací pokoj stejně jako místnost pro personál a fitness studio
V 1. patře je umístěna pracovna s knihovnou, zenová chodba vedoucí do druhé ložnice s balkonem a vlastním obývacím pokojem s en-suite koupelnou a dalším balkonem. Dále je zde hlavní ložnice se šatnou a koupelnou (se solitérní vanou i walk-in sprchovým koutem). Druhé patro domu tvoří 3 ložnice s en-suite koupelnami a další ložnice s vestavěnými skříněmi. V zámečku se nachází i tajná místnost

Vybavení zahrnuje interiérové designové prvky Versace Home Design, dřevěná eurookna, podlahové vytápění, solární panely, štukové stropy, tapety na stěnách, krb, kříšťálové lustry, lustr z optických vláken, vestavné kuchyňské spotřebiče Siemens, projektor a audio systém, v exteriéru kamerový systém, automatickou závlahu, studnu a fontánu. Možnost parkování na pozemku pro 36 aut. Na pozemku je vybudovaná příprava na venkovní bazén a solnou jeskyni s odpočinkovou zónou. 

Zámeček má strategickou polohu – je vzdálen pouze 25 km od Bratislavy. Na českou dálnici D2 to je také 25 minut a na rakouskou dálnici A6 přibližně 40 minut. Poklidné prostředí plné zeleně se soukromým parkem činí z objektu výjimečné reprezentativní místo pro rezidenční i podnikatelské účely. Atraktivní vinařské oblasti v Pezinku a Modre jsou od zámečku vzdálené pouze pár minut jízdy autem. 

Zastavěná plocha 1 288 m2, pozemek 6 337 m2

Cena pronájmu 9 000 eur + energie a služby. 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  213 120 Kč / 9 000 €
 • Podlahová plocha
  870 m²
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  1 288 m²
 • Pozemek
  6 337 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100480
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.