Výrobní prostory

Výrobní, skladové a kancelářské prostory k pronájmu v logistickém parku situovaném v Podbořanech. Areál včetně pozemků má 160 000 m2. Hala 1 byla postavena v roce 2000 a hala 2 v roce 2005, zastřešená plocha obou hal činí 48 000 m2. Minimální plocha k pronájmu je 24 000 m2. Celý areál je oplocen a zabezpečen kamerovým systémem, nabízí dostatek parkovacích míst.

Lokalita:
Průmyslová zóna Podbořany se nachází v jihozápadní části města, v blízkosti dálice D7 směr Praha - Karlovy Vary. Areál se nachází 25 km od průmyslové zóny Triangle Žatec.

Vybavení a služby:
- vzdálenost sloupů v obou halách 18 x 12 m
- světlá výška 8 m
- nosnost podlahy v 1.hale je 2 t/m2
- nosnost podlahy v 2.hale 5 t/m2
- stavební hloubka hal je 108 m
- sprinklery
- parkování v areálu

Nájemné a služby jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21522
 • Měsíční nájemné
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  48 000 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další výrobní prostory v lokalitě Ústecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.