Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

obchodní prostory

Obchodní prostor k pronájmu v novém administrativním projektu. Bude se jednat o trvale udržitelnou budovu s nízkou spotřebou energie, se zdravým vnitřním prostředí a šetrnou k životnímu prostředí, která cílí na certifikaci LEED Gold.

Bude zde k dispozici rovněž sdílená zasedací místnost až pro 40 osob v nejvyšším patře s velkorysým výhledem na nábřeží Vltavy či panorama Pražského hradu a komunitní aplikace "Sharry" jako informační systém pro uživatele budovy. Objekt dále nabídne 72 parkovacích míst, odpočinkovou zónu se zelení v atriu či střešní terasy pro relaxaci a odpočinek.

Lokalita:
Objekt se bude nacházet v těsném sousedství nové čtvrti Smíchov City a v blízkosti Smíchovské náplavky. Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou – stanice metra Anděl (trasa B) nebo Smíchovské nádraží (trasa B), tramvajová i autobusová zastávka Smíchovské nádraží a vlakové nádraží Praha-Smíchov. V okolí veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, kavárny, banky a další.

K dispozici od Q4 2024.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  28 € za m² / 681 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  120 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  752 m²
 • Minimální plocha
  154 m²
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42712
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.