Obchodní prostory

V prestižní čtvrti historického centra v Lazaretské ulici nabízíme k pronájmu dvojpodlažní komerční prostory s výlohami, umístěné v přízemí. Lokalita Starého Města v blízkosti nábřeží Dunaje, Hviezdoslavova náměstí a historické budovy Slovenského národního divadla. Občanská vybavenost na dosah ruky stejně jako rychlé napojení na veškeré druhy spojů MHD i na hlavní silniční tahy.

Dispozici tvoří v přízemí prostor s výlohou a barem a dále menší místnost se skladovými prostorami. Zapuštěné podlaží disponuje prostornými místnostmi se skladovacími plochami, sociální zařízení a další sklad.

Standard tvoří laminátové podlahy a podlahové vytápění. Prostory jsou částečně zařízené. Možnost venkovního parkovacího stání je k dispozici za poplatek.

Cena pronájmu 1 500 eur, energie a služby 250 eur.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41322
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  250 EUR měsíčně
 • Plocha k dispozici
  175 m²
 • Parkování
  Parkovací stání za poplatek
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.