Logistický park

Logistický park nabízí k pronájmu skladové, výrobní a kancelářské prostory. Dokončená budova nabídne více než 31 000 m2 prostor kategorie A vhodných pro logistiku, distribuci nebo lehkou výrobu. Vnitřní uspořádání prostor lze přizpůsobit požadavkům budoucího nájemce. K nastěhování do 8 měsíců od podpisu smlouvy.

Lokalita:
Území pro budoucí park leží na jihozápad od městyse Hostomice, asi pět minut jízdy z Teplic na jih směrem na Bílinu po čtyřproudé silnici I/13. Nachází se na exitu ze silnice první třidy E442. Areál má skvělé napojení na německé dálnice (A17, A4, A13 a další) umožňující snadný přístup do jižní i severní části Německa a také na českou dálnici D8 umožňující snadný přístup do hlavního města Prahy. K dispozici je autobusová zastávka přímo u vstupu do areálu s pravidelnými linkami do měst Teplice, Bilina a Duchcov. Vlakové nádraží odkud jezdí pravidelné spoje do Ústí nad Labem je v docházkové vzdálenosti – 15 min. V této lokalitě je velmi dobrá dostupnost kvalifikované pracovní síly, dlouhá průmyslová tradice a vysoká nezaměstnanost. Další velkou výhodou jsou Multimodální terminály v blízkosti lokality – Most (16 km), Lovosice (27 km).

Vybavení a služby:
- flexibilní jednotky (sklad / lehká výroba / kancelář / showroom)
- správa nemovitosti přímo v areálu
- údržba budov
- 300 parkovacích míst
- 10 parkovacích míst pro kamiony
- přístupnost 24/7
- dvůr pro manipulaci kamiónů

Skladové/výrobní prostory:
- nosnost podlahy 5 t/m2
- světlá výška 10 m-15 m
- nakládací rampy
- 61 hydraulických můstků
- 4 přímý vjezdy
- světelná propustnost 2 %
- modul sloupů 12 m x 24 m
- LED osvětlení 200 Lux
- ESFR spinkler systém

Kanceláře:
- kancelářské prostory na míru
- klimatizace

Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40081
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  31 900 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  2 000 m²
 • Čistá výška stropu
  10 m
 • Nosnost podlah
  5,00 t/m²
 • Konstrukce
  Železobetonová konstrukce
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další logistické parky v lokalitě Ústecký kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.