Kancelářské prostory

Administrativní budova, která se nachází v pražské části Karlína v těsné blízkosti zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova (trasa B), nabízí kancelářské prostory k pronájmu. Rychlý a snadný přístup do centra. Nábytek k jednání.

Lokalita:
Snadná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Stanice metra Křižíkova (trasa B), tramvajová zastávka Křižíkova a Urxova; snadné napojení na rychlostní silnici D8 a do centra města. Karlínské náměstí a nedaleký Vítkov nabízejí zelené plochy pro chvíle aktivního odpočinku a relaxace.

Vybavení a služby:
Chlazení s individuální regulací a ventilací
Okna se speciálními zvukoizolačními dvojskly
Výtahy
Návštěvnické parkoviště s kapacitou 15 míst

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17035
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  130 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  2 475 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.